Kim jest Aneta Florczyk?

Aneta Florczyk (Kielak) jest żoną, matką i sportsmenką oraz dietetykiem online.


Pomimo licznych sportowych sukcesów (przeczytaj więcej na wikipedii) jej pasja jest spedzanie czasu z rodzina. 


Na codzień Aneta zajmuje się wychowywaniem dzieci, uwielbia rownież gotować, trenować oraz pomagać innym w osiąganiu celów treningowych, czemu sprzyja jej ogromne doświadczenie sportowe.


Wśród najbardziej wyjątkowych dokonań Anety należy przekroczenie bariery 500 kg w trójboju siłowym, czterokrotne zdobycie tytułu mistrzyni swiata w strongwoman oraz rekord Guinessa w zwijaniu patelni.


Szybka transformacja Anety po ciąży przyczyniła się do idei pomocy innym, którzy szukają sposobu aby szybko uzyskać wymarzoną wagę. Według Anety trening i dieta nie muszą być ciężkie i wymagające, nie muszą polegać na bieganiu, skakaniu, medytacji, jodze itp.


W dzisiejszych czasach komplikujemy sobie wszystko próbując zbyt wielu planów treningowych i diet a zapominamy o najprostszych metodach, które zawsze działają i zawsze działać będą.


Aneta chce odbudować wizerunek łatwych i skutecznych sposobów metod odżywiania i pomóc jak największej ilości osób osiągnąć swój cel w najkrótszy i najprostszy możliwy sposób. Sprawdź oferty diety online.

Znajdź mnie na portalach społecznościowych:

ⓒ 2021 anetaflorczyk.net Polityka Prywatności