DISCLAIMER

anetaflorczyk.net "Odchudzanie" Disclaimer


Informacje, w tym, lecz nie ograniczając się do, tekstu, grafiki, wideo, zdjęć i innych materiałów, zawarte na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych. Treść nie jest w żaden sposób zamiennikiem profesjonalnej porady lekarskiej, diagnozy lub leczenia.


Niezależnie od aktualnego stanu zdrowia, zawsze należy zasięgnąć porady lekarza lub innego wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia. Nigdy nie lekceważ profesjonalnej porady lekarskiej lub nie zwlekaj z jej wyszukiwaniem z powodu czegoś, co przeczytałeś na tej stronie.


Rezultaty mogą się różnić: rezultaty odchudzania nie są w żaden sposób gwarantowane. Indywidualne rezultaty odchudzania, w tym osiągnięta waga i czas, będą się różnić. Należy zauważyć, że spożycie żywności, szybkość metabolizmu i poziom aktywności fizycznej i wysiłku fizycznego różnią się w zależności od osoby. Oznacza to, że wyniki odchudzania będą się różnić w zależności od osoby. Żaden indywidualny wynik nie powinien być postrzegany jako typowy. 


KORZYSTAJĄC ZE STRONY ANETAFLORCZYK.NET, ZGADZASZ SIĘ, ŻE WŁAŚCICIELE, DYSTRYBUTORZY, UCZESTNICY, PRACOWNICY I NIEZALEŻNI WYKONAWCY ANETAFLORCZYK.NET NIE PONOSZĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA JAKĄKOLWIEK STRATĘ W ZWIĄZKU Z ZAWARTOŚCIĄ DOSTARCZANĄ NA TEJ STRONIE INTERNETOWEJ. 


Zgadzasz się, że anetaflorczyk.net NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA produkty i usługi zalecane na STRONIE oraz nie BĘDZIE ODPOWIADAĆ ZA SZKODY PRZYPADKOWE LUB WYNIKAJĄCE Z KORZYSTANIA z materiałów / informacji opublikowanych lub produktów sprzedawanych na TEJ STRONIE.


Te produkty i usługi nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.

ⓒ 2018 anetaflorczyk.net Polityka Prywatności